Podobnie jak w Warszawie, Krakowie czy innych miastach wybór szkół jazdy w Gdańsku jest ogromny.  I ten fakt bardzo nas cieszy. Szkoły oferujące kursy na prawo jazdy rosną jak grzyby po deszczu. Jak wybrać tę, która w pełni sprosta naszym potrzebom? Dobrze dobrany kurs to kurs na miarę naszych potrzeb. Zanim podejmiecie ostateczną decyzję poczytajcie o szkołach w Gdańsku. Poszukajcie opinii na temat instruktorów. To wam może zaoszczędzić wiele stresu i nerwów. 

Poniżej przedstawiamy najlepsze szkoły jazdy w Gdańsku. Zapoznaj się z naszym rankigiem, opisami, ale przede wszystkim z opiniami innych na temat szkoły . Dzięki temułatwiej i szybciej dokonasz wyboru szk oły jazdy dopasowanej do Twoich potrzeb. 

OSK AS - nauka jazdy

Podstawowe informacje o szkole OSK AS
Cena kursy kategorii B
2000 zł
Cena jazdy doszkalającej
70 zł
Kategorie prawa jazdy
A, A1, A2, AM, Skuter, B
Model samochodu
Kia Rio
Kursy weekendowe
Brak w ofercie
Adres
ul. Kartuska 128, 80-136 Gdańsk
Strona internetowa
Szkoła Jazdy OSK AS oferuje kursy w przyjaznej atmosferze. W tym ośrodku szkolenia kierowców zrobisz wymagane badania lekarskie na miejscu. 
Szkoła dysponuje placem manewrowym blisko centrum Gdańska. Sale zajęć dydaktycznych również znajdują się w 3 dogodnych lokalizacjach na terenie miasta. 
 
OSK AS – opinie
Zadowolonych kursantów jest wiele. My lubimy tych, którzy piszą merytoryczne opinie na forum: „Polecam Asa z całego serca! Ogromne podziękowania dla Pana Mirka Grzegorczyka, który był moim instruktorem. Mogłam liczyć na pełen profesjonalizm, wsparcie i cierpliwość.”
OSK AS w Gdańsku – po prostu najlepsza szkoła
Szkoła jazdy AS zasłużyła na dobre opinie dzięki instruktorom. I o ile oni nadal pracują w tej szkole, to ona jest nadal dobra. Wykłady są na wysokim poziomie, nauka praktyki także. OSK AS znalazł się też na pierwszym miejscu w rankingu Miasta Gdańsk. 

Go!Auto nauka jazdy Gdańsk

Podstawowe informacje o szkole Go!Auto
Cena kursy kategorii B
1600 zł
Cena jazdy doszkalającej
70 zł
Kategorie prawa jazdy
B
Model samochodu
Kia Rio, Toyota
Kursy weekendowe
Brak w ofercie
Adres
aleja Grunwaldzka 99/101, 80-244 Gdańsk
Strona internetowa
Szkoła Go!Auto w Gdańsku oferuje naukę jazdy z gwarancją jakości. Opiera się ona na wsparciu merytorycznym w trakcie całego kursu. Zespół Go!Auto zapewnia sprawne i czyste samochody oraz zawsze pełne godziny jazd. Co więcej jazdy odbywają się w okolicach egzaminacyjnych. Dzięki temu zapoznacie się z trasami, którymi będziecie mogli jechać na egzaminie. 
 
Go!Auto nauka jazdy Gdańsk – opinie
Profesjonalna szkoła z kompetentnymi instruktorami. Na swojej stronie pierwsze zdanie mówi o tym, że szkoła szuka tylko odpowiedzialnych instruktorów. to znak, że nie jest im wszystko jedno. A i wysiłek się opłaca bo dobry instruktor jest w stanie zapewnić sukces całej szkole jazdy. Ich wysiłki się opłaciły. Wystarczy przytoczyć opinię Sebastiana: „Wykłady prowadzone w super atmosferze i wszystko doskonale tłumaczone. Sama nauka jazdy to czysta przyjemność i profesjonalne przygotowanie do egzaminu.” Katarzyna tylko to potwierdza, pisząc miłe słowa pod adresem jednej z instruktorek: „Pani Ola z Go!Auto jest wspaniałą instruktorką, miła, cierpliwa i bardzo dobrze uczy. ” Ale to nie koniec ciepłych słów o pani Oli z Go!Auto, Magdalena dorzuca jeszcze kilka konkretów: „Pani Ola jest najwspanielszą instruktorką na świecie. Jest to osoba bardzo doświadoczona, cierpliwa, wyrozumiała. Jest też otwarta i bardzo sympatyczna dlatego same jazdy upływają w przyjaznej atmosferze. Pani Ola ma świetną intuicję do ludzi i wierzy w swoich kursantów a piszę to na swoim przykładzie. Wczoraj za pierwszym razem zdałam egzamin na prawo jazdy. ” Pozytywne opinie także dostał pan Wojtek, który został wielokrotnie doceniony za cierpliwość i wyrozumiałość.  Anna: „bardzo dobra szkoła 🙂 Teoria z p. Wojtkiem bardzo przystępnie przedstawiona, z humorem, ale konkretnie. Jazda z Panią Olą – rewelacja! polecam wszystkim!” Sylwek wypowiedział się w bardzo podobnym tonie: ” Pan Wojtek od teorii super, a instruktor Piotr Z. to człowiek z talentem do nauczania. Szkoła uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale po prostu jak być dobrym kierowcą.”
 
Szkoła jazdy Go!Auto zalety
  • Wyrozumiałość instruktorów (Ola, Wojtek, Piotr)
  • Dobra lokalizacja (blisko przystanku)
  • Wysoka jakość usług
 
 

Ośrodek Szkolenia Kierowców MINI

Podstawowe informacje o szkole MINI
Cena kursy kategorii B
1600 zł
Cena jazdy doszkalającej
70 zł
Kategorie prawa jazdy
B, B - automat
Model samochodu
Kia Rio
Kursy weekendowe
Tak
Adres
Korzenna 1, 80-851 Gdańsk
Strona internetowa
OSK MINI zdobyła 2 miejsce w rankingu Dziennika Bałtyckiego.  To duże wyróżnienie. Jesteście ciekawi czym zasłużyli sobie na tak wysoką pozycję? Być może tym, że szkoła MINI cechuje się wysoką zdawalnością. Przygotowuje do nowego egzaminu teoretycznego dzięki dużej bazie pytań testowych. 
Wszstkie jazdy w szkole odbywają się na takich samych samochodach jak egzminy w PORD
Sale wykładowe szkoły znajdują się w centrum Gdańska a jazdy odbywają się po trasach egzaminacyjnych. 
 
OSK MINI opinie
Paulina: „Jeśli chodzi o OSK MINI nie mam żadnych zastrzeżeń, z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce – czy chcesz czy nie, nauczą Cię tam jeździć 🙂 Zatem przejdźmy do sedna, nie oszukując największą rolę odgrywa tutaj instruktor. Nie śmiała bym polecić innego niż tego, który pomógł mi osiągnąć cel! Szczerość, upór, opanowanie i zaangażowanie to atuty p. TOMASZA . Jakby to ująć – stoczylismy wiele bitew i udało się nam wygrać tą wojnę :-). ” Podobnego zdania jest Kuba, który jeździł z innym instruktorem, ale też ma o nim dobre zdanie: „OSK Mini od początku, od rejestracji na kurs po zajęcia praktyczne, bezbłędna,. Osobiście przejeździłem kurs z Panem Radkiem, który był aniołem jeśli chodzi o cierpliwość i zawsze trzymał rękę na pulsie. Wiedział jak uczyć żeby nawet najbardziej oporna na rady osoba zrozumiała o co chodzi.” To nie koniec pochwał, Magda także postanowiła wyrazić swoją opinię: „Zajęcia praktyczne z Panem Radkiem polecam każdemu: na najwyższym poziomie.”
 
OSK MINI w Gdańsku – czy warto?
  • Rzetelni instruktorzy, którzy naprawdę uczą jeździć.
  • Wymagający, konkretni i fachowi.
  • Jazdy nie są „odbębnione”, uczą jak jeździć na drodze.
  • Profesjonalizm i miła atmosfera na każdym etapie kursu.
  • Super podejście i dbałość o kursanta.
  • Instruktorzy uczą jazdy w każdych warunkach, a nie tylko „na pamięć po trasach egzaminacyjnych.

Zielony Listek Nauka Jazdy Gdańsk

Podstawowe informacje o szkole Zielony Listek
Cena kursy kategorii B
1800 zł
Cena jazdy doszkalającej
70 zł
Kategorie prawa jazdy
A, A1, A2, B, B+E, AM
Model samochodu
Kia Rio IV
Kursy weekendowe
Nie
Adres
Władysława Cieszyńskiego 36, 22-100 Gdańsk
Strona internetowa
Szkoła Zielony Listek w Gdańsku ma w swojej ofercie szeroki zakres kursów na prawo jazdy. Kursanci mogą wybrać kursy expresowe, indywidualne lub nawet kursy VIP. Kurs VIP oznacza możliwość dojazdu do kursanta na każde zajęcia. 
Szkoła proponuje również zajęcia w języku angielskim. 
Szkoła Zielony Listek – opinie
Pan Arek miał okazję przekonać się na własnej skórze, jak to jest być kursantem w szkole Zielony Listek. Swoje wrażenia opisał na jednym z trójmiejskich forum: „Ośrodek na bardzo wysokim poziomie. Teoria i praktyka bez problemu pomoże przygotować się do egzaminu. Opinie o nim jak najbardziej trafne. Z praktyki polecam Pana Lesława, bardzo wymagający ale i sympatyczny i z ogromem cierpliwości do kursanta.” Trzeba przyznać, że jego opinia jest zachęcająca. To jednak nie koniec. Opinia Agaty, jest bardzo podobna. Określiła ona OSK Zielony Listek fantastyczną szkołą, którą poleca znajomym. „Prawo jazdy zdane przez osobę oporną i niechętną jeżdżeniu, dzięki profesjonalnemu kursowi teoretycznemu egzamin z teorii zdany za pierwszym razem. Wspaniali instruktorzy, zwłaszcza Pan Lesław, który z ogromną wiedzą i cierpliwością przeciągnął mnie przez trudy nauki, nie pozwolił się poddać i zawsze z uśmiechem witał na jazdach. Bez niego nie dałabym rady.” Michał przekonuje, że wybrać Zielony Listek to jakby już zdać prawo jazdy. To dopiero rekomendacja. Oczywiście, nie wszystkim podobał się ten sam instruktor, w razie kiedy „nie zaiskrzy”, lepiej wymienić na innego niż się męczyć. Ważne, aby upewnić się podczas zapisu, że istnieje taka opcja. Anonimowy kursant narzeka: „Pan L. z Zielonego Listka to totalna porażka! Krzyczy na kursanta , robi przerwy na posiłki i odwołuje jazdy dosłownie na kilka minut przed… Porażka! Przy prośbie o zmianę instruktora totalna zlewka ! Zdecydowanie odradzam!”
 

Ośrodek Szkolenia Kierowców POLDEK

Podstawowe informacje o szkole POLDEK
Cena kursy kategorii B
1600 zł
Cena jazdy doszkalającej
60 zł
Kategorie prawa jazdy
A, A1, A2, AM, B, C, D, B+E, C+E
Model samochodu
Kia Rio
Kursy weekendowe
Nie
Adres
Pilotów 3, 80-460 Gdańsk
Strona internetowa
Szkoła Poldek w Gdańsku ma już ponad 22 lata doświadczenia i wielkie grono zadowolonych kursantów na koncie. Współpracuje między innymi z Pomorskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Gdańsku. 
Poldek oferuje szeroką gamę kursów na różne kategorie prawa jazdy. 
 
OSK Poldek – opinie
Aleksandra poleca szkołę jazdy Poldek z czystym sumieniem: „Chciałam polecić osk poldek. Do ośrodka przeniosłam się z innego, w połowie praktyki, ze względu na poprzednie przykre doświadczenie. Jestem wdzięczna Panu Wacławowi za rzetelną i sumienną pracę oraz cierpliwość do mnie jako kursantki. Wczoraj zdałam egzamin. Gorąco zachęcam do korzystania z kursów w osk poldek. Pracują w nim same życzliwe i bardzo miłe osoby.”
 
OSK Poldek – najlepszy Osk w Trójmieście?
Tak pomyślicie, jak poczytacie opinie w internecie. 

Ośrodek Szkolenia Kierowców VEKTRA

Podstawowe informacje o szkole VEKTRA
Cena kursy kategorii B
1650 zł
Cena jazdy doszkalającej
Brak
Kategorie prawa jazdy
A, A1, A2, AM, B, C, D, B+E, C+E
Model samochodu
Kia Rio
Kursy weekendowe
Nie
Adres
ul. Piramowicza 1/2, 80-218 Gdańsk
Strona internetowa
Ośrodek Szkolenia Kierowców Vektra powstał już w 1991 roku. Przez lata wyszkolił wielu doskonałych kierowców. Mimo długiego stażu na rynku „Vektra” idzie z duchem czasu. Przejawia się to między innymi nową flotą samochodów KIA oraz możliwością nauki przez internet „e-learning”. 
 

Ośrodek Szkolenia Kierowców "ALFA"

Podstawowe informacje o szkole ALFA
Cena kursy kategorii B
1750 zł
Cena jazdy doszkalającej
75 zł
Kategorie prawa jazdy
A, A2, B
Model samochodu
Kia Rio
Kursy weekendowe
Tak
Adres
Targ Drzewny 3/7, Sala 311, 3 Piętro, 80-886 Gdańsk
Strona internetowa
Szkoła kierowców Alfa wyróżnia się bardzo szeroką ofertą kursów na prawo jazdy kategorii B. Uczyć możemy się w grupach weekendowych, popołudniowych oraz porannych. Większość kursów odbywa się albo w centrum Gdańska (Targ Drzewny) albo w dzielnicy Przymorze (Śląska 66b). 
 

OSK ELITE

Podstawowe informacje o szkole ELITE
Cena kursy kategorii B
1850 zł
Cena jazdy doszkalającej
75 zł
Kategorie prawa jazdy
A, A1, A2, AM, B, b1, B automat
Model samochodu
Kia Rio
Kursy weekendowe
Nie
Adres
Ogarna 56 Pałac Młodzieży, 80-826 Gdańsk
Strona internetowa
Szkoła nauki jazdy OSK ELITE przyjmuje na kursy już osoby w wieku 16 lat. (Kurs B1). Od ponad 10 lat szkoli kierowców z Gdańska i okolic. 

Ośrodek Szkolenia Kierowców SPEED

Podstawowe informacje o szkole SPEED
Cena kursy kategorii B
1700 zł
Cena jazdy doszkalającej
70 zł
Kategorie prawa jazdy
A, B, B automat
Model samochodu
Kia Rio
Kursy weekendowe
Nie
Adres
Gnilna 2/1 piętro, 80-847 Gdańsk
Strona internetowa
Szkoła OSK Speed Auto oferuje pełną gamę kursów na prawo jazdy kategorii B i A. Szkoła działa w centrum Gdańska oraz w dzielnicy Wrzeszcz.  

Registration complete !

Show

Reset your password

Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Check your e-mail for the confirmation link.

Close