Podobnie jak w Warszawie, Krakowie czy innych miastach wybór szkół jazdy w Gdańsku jest ogromny.  I ten fakt bardzo nas cieszy. Szkoły oferujące kursy na prawo jazdy rosną jak grzyby po deszczu. Jak wybrać tę, która w pełni sprosta naszym potrzebom? Dobrze dobrany kurs to kurs na miarę naszych potrzeb. Zanim podejmiecie ostateczną decyzję poczytajcie o szkołach w Gdańsku. Poszukajcie opinii na temat instruktorów. To wam może zaoszczędzić wiele stresu i nerwów.

Najlepsze szkoły jazdy w Gdańsku

Poniżej przedstawiamy najlepsze szkoły jazdy w Gdańsku. Zapoznaj się z naszym rankigiem, opisami, ale przede wszystkim z opiniami innych na temat szkoły . Dzięki temu łatwiej i szybciej dokonasz wyboru szk oły jazdy dopasowanej do Twoich potrzeb.

OSK AS - nauka jazdy

Szkoła Jazdy OSK AS oferuje kursy w przyjaznej atmosferze. W tym ośrodku szkolenia kierowców zrobisz wymagane badania lekarskie na miejscu.
Szkoła dysponuje placem manewrowym blisko centrum Gdańska. Sale zajęć dydaktycznych również znajdują się w 3 dogodnych lokalizacjach na terenie miasta. OSK AS – opinie Zadowolonych kursantów jest wiele. My lubimy tych, którzy piszą merytoryczne opinie na forum: “Polecam Asa z całego serca! Ogromne podziękowania dla Pana Mirka Grzegorczyka, który był moim instruktorem. Mogłam liczyć na pełen profesjonalizm, wsparcie i cierpliwość.”

OSK AS w Gdańsku – po prostu najlepsza szkoła

Szkoła jazdy AS zasłużyła na dobre opinie dzięki instruktorom. I o ile oni nadal pracują w tej szkole, to ona jest nadal dobra. Wykłady są na wysokim poziomie, nauka praktyki także. OSK AS znalazł się też na pierwszym miejscu w rankingu Miasta Gdańsk.
szkoły jazdy Gdańsk

Go!Auto nauka jazdy Gdańsk

Szkoła Go!Auto w Gdańsku oferuje naukę jazdy z gwarancją jakości. Opiera się ona na wsparciu merytorycznym w trakcie całego kursu. Zespół Go!Auto zapewnia sprawne i czyste samochody oraz zawsze pełne godziny jazd. Co więcej jazdy odbywają się w okolicach egzaminacyjnych. Dzięki temu zapoznacie się z trasami, którymi będziecie mogli jechać na egzaminie.

Go!Auto nauka jazdy Gdańsk – opinie

Profesjonalna szkoła z kompetentnymi instruktorami. Na swojej stronie pierwsze zdanie mówi o tym, że szkoła szuka tylko odpowiedzialnych instruktorów. to znak, że nie jest im wszystko jedno. A i wysiłek się opłaca bo dobry instruktor jest w stanie zapewnić sukces całej szkole jazdy.

Opinie o szkole – Sebastian

Ich wysiłki się opłaciły. Wystarczy przytoczyć opinię Sebastiana: “Wykłady prowadzone w super atmosferze i wszystko doskonale tłumaczone. Sama nauka jazdy to czysta przyjemność i profesjonalne przygotowanie do egzaminu.”

Katarzyna potwierdza

Katarzyna tylko to potwierdza, pisząc miłe słowa pod adresem jednej z instruktorek: “Pani Ola z Go!Auto jest wspaniałą instruktorką, miła, cierpliwa i bardzo dobrze uczy”. Ale to nie koniec ciepłych słów o pani Oli z Go!Auto, Magdalena dorzuca jeszcze kilka konkretów: “Pani Ola jest najwspanielszą instruktorką na świecie. Jest to osoba bardzo doświadoczona, cierpliwa, wyrozumiała. Jest też otwarta i bardzo sympatyczna dlatego same jazdy upływają w przyjaznej atmosferze. Pani Ola ma świetną intuicję do ludzi i wierzy w swoich kursantów a piszę to na swoim przykładzie. Wczoraj za pierwszym razem zdałam egzamin na prawo jazdy. “

Dobra szkoła jazdy

Pozytywne opinie także dostał pan Wojtek, który został wielokrotnie doceniony za cierpliwość i wyrozumiałość.  Anna: “bardzo dobra szkoła 🙂 Teoria z p. Wojtkiem bardzo przystępnie przedstawiona, z humorem, ale konkretnie. Jazda z Panią Olą – rewelacja! polecam wszystkim!”. Sylwek wypowiedział się w bardzo podobnym tonie: “Pan Wojtek od teorii super, a instruktor Piotr Z. to człowiek z talentem do nauczania. Szkoła uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale po prostu jak być dobrym kierowcą.”

Szkoła jazdy Go!Auto zalety

  • Wyrozumiałość instruktorów (Ola, Wojtek, Piotr)
  • Dobra lokalizacja (blisko przystanku)
  • Wysoka jakość usług

Ośrodek Szkolenia Kierowców MINI

OSK MINI zdobyła 2 miejsce w rankingu Dziennika Bałtyckiego.  To duże wyróżnienie. Jesteście ciekawi czym zasłużyli sobie na tak wysoką pozycję? Być może tym, że szkoła MINI cechuje się wysoką zdawalnością. Przygotowuje do nowego egzaminu teoretycznego dzięki dużej bazie pytań testowych. Wszstkie jazdy w szkole odbywają się na takich samych samochodach jak egzminy w PORD. Sale wykładowe szkoły znajdują się w centrum Gdańska a jazdy odbywają się po trasach egzaminacyjnych.

OSK MINI opinie

Paulina: “Jeśli chodzi o OSK MINI nie mam żadnych zastrzeżeń, z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce – czy chcesz czy nie, nauczą Cię tam jeździć 🙂 Zatem przejdźmy do sedna, nie oszukując największą rolę odgrywa tutaj instruktor. Nie śmiała bym polecić innego niż tego, który pomógł mi osiągnąć cel! Szczerość, upór, opanowanie i zaangażowanie to atuty p. TOMASZA . Jakby to ująć – stoczylismy wiele bitew i udało się nam wygrać tą wojnę :-). ” Podobnego zdania jest Kuba, który jeździł z innym instruktorem, ale też ma o nim dobre zdanie: “OSK Mini od początku, od rejestracji na kurs po zajęcia praktyczne, bezbłędna,. Osobiście przejeździłem kurs z Panem Radkiem, który był aniołem jeśli chodzi o cierpliwość i zawsze trzymał rękę na pulsie. Wiedział jak uczyć żeby nawet najbardziej oporna na rady osoba zrozumiała o co chodzi.” To nie koniec pochwał, Magda także postanowiła wyrazić swoją opinię: “Zajęcia praktyczne z Panem Radkiem polecam każdemu: na najwyższym poziomie.”

OSK MINI w Gdańsku – czy warto?

  • Rzetelni instruktorzy, którzy naprawdę uczą jeździć.
  • Wymagający, konkretni i fachowi.
  • Jazdy nie są “odbębnione”, uczą jak jeździć na drodze.
  • Profesjonalizm i miła atmosfera na każdym etapie kursu.
  • Super podejście i dbałość o kursanta.
  • Instruktorzy uczą jazdy w każdych warunkach, a nie tylko “na pamięć po trasach egzaminacyjnych.

Zielony Listek Nauka Jazdy Gdańsk

Szkoła Zielony Listek w Gdańsku ma w swojej ofercie szeroki zakres kursów na prawo jazdy. Kursanci mogą wybrać kursy expresowe, indywidualne lub nawet kursy VIP. Kurs VIP oznacza możliwość dojazdu do kursanta na każde zajęcia. Szkoła proponuje również zajęcia w języku angielskim.

Szkoła Zielony Listek – opinie

Arek na temat szkoły jazdy Gdańsk

Pan Arek miał okazję przekonać się na własnej skórze, jak to jest być kursantem w szkole Zielony Listek. Swoje wrażenia opisał na jednym z trójmiejskich forum: “Ośrodek na bardzo wysokim poziomie. Teoria i praktyka bez problemu pomoże przygotować się do egzaminu. Opinie o nim jak najbardziej trafne. Z praktyki polecam Pana Lesława, bardzo wymagający ale i sympatyczny i z ogromem cierpliwości do kursanta.” Trzeba przyznać, że jego opinia jest zachęcająca. To jednak nie koniec.

Agata

Opinia Agaty, jest bardzo podobna. Określiła ona OSK Zielony Listek fantastyczną szkołą, którą poleca znajomym. “Prawo jazdy zdane przez osobę oporną i niechętną jeżdżeniu, dzięki profesjonalnemu kursowi teoretycznemu egzamin z teorii zdany za pierwszym razem. Wspaniali instruktorzy, zwłaszcza Pan Lesław, który z ogromną wiedzą i cierpliwością przeciągnął mnie przez trudy nauki, nie pozwolił się poddać i zawsze z uśmiechem witał na jazdach. Bez niego nie dałabym rady.”

Michał – najlepsze szkoła jazdy w Gdański

Michał przekonuje, że wybrać Zielony Listek to jakby już zdać prawo jazdy. To dopiero rekomendacja. Oczywiście, nie wszystkim podobał się ten sam instruktor, w razie kiedy “nie zaiskrzy”, lepiej wymienić na innego niż się męczyć. Ważne, aby upewnić się podczas zapisu, że istnieje taka opcja. Anonimowy kursant narzeka: “Pan L. z Zielonego Listka to totalna porażka! Krzyczy na kursanta , robi przerwy na posiłki i odwołuje jazdy dosłownie na kilka minut przed… Porażka! Przy prośbie o zmianę instruktora totalna zlewka ! Zdecydowanie odradzam!”

Ośrodek Szkolenia Kierowców POLDEK

Szkoła Poldek w Gdańsku ma już ponad 22 lata doświadczenia i wielkie grono zadowolonych kursantów na koncie. Współpracuje między innymi z Pomorskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Gdańsku. Poldek oferuje szeroką gamę kursów na różne kategorie prawa jazdy.

OSK Poldek – opinie

Aleksandra poleca szkołę jazdy Poldek z czystym sumieniem: “Chciałam polecić osk poldek. Do ośrodka przeniosłam się z innego, w połowie praktyki, ze względu na poprzednie przykre doświadczenie. Jestem wdzięczna Panu Wacławowi za rzetelną i sumienną pracę oraz cierpliwość do mnie jako kursantki. Wczoraj zdałam egzamin. Gorąco zachęcam do korzystania z kursów w osk poldek. Pracują w nim same życzliwe i bardzo miłe osoby.”

Ośrodek Szkolenia Kierowców VEKTRA

Ośrodek Szkolenia Kierowców Vektra powstał już w 1991 roku. Przez lata wyszkolił wielu doskonałych kierowców. Mimo długiego stażu na rynku “Vektra” idzie z duchem czasu. Przejawia się to między innymi nową flotą samochodów KIA oraz możliwością nauki przez internet “e-learning”.

Ośrodek Szkolenia Kierowców "ALFA"

Szkoła kierowców Alfa wyróżnia się bardzo szeroką ofertą kursów na prawo jazdy kategorii B. Uczyć możemy się w grupach weekendowych, popołudniowych oraz porannych. Większość kursów odbywa się albo w centrum Gdańska (Targ Drzewny) albo w dzielnicy Przymorze (Śląska 66b).

OSK ELITE

Szkoła nauki jazdy OSK ELITE przyjmuje na kursy już osoby w wieku 16 lat. (Kurs B1). Od ponad 10 lat szkoli kierowców z Gdańska i okolic.

Ośrodek Szkolenia Kierowców SPEED

Podobnie jak inne szkoły jazdy w Gdańsku, szkoła OSK Speed Auto oferuje pełną gamę kursów na prawo jazdy kategorii B i A. Szkoła działa w centrum Gdańska oraz w dzielnicy Wrzeszcz.

Szkoły Nauki Jazdy w Gdańsku

Podobnie jak w Warszawie, Krakowie czy innych miastach wybór szkół jazdy w Gdańsku jest ogromny. 

Poniżej przedstawiamy najlepsze szkoły jazdy w Gdańsku. Zapoznaj się z naszym rankigiem i opisami. Dzięki nam łatwiej i szybciej dokonasz wyboru szkoły jazdy dopasowanej do Twoich potrzeb. 

OSK AS - nauka jazdy

Szkoła Jazdy OSK AS oferuje kursy w przynaznej atmosferze. W tym ośrodku szkolenia kierowców zrobisz wymagane badania lekarskie na miejscu. 
Szkoła dysponuje placem manewrowym blisko centrum Gdańska. Sale zajęć dydaktycznych również znajdują się w 3 dogodnych lokalizacjach na terenie miasta. 

Go!Auto nauka jazdy Gdańsk

Szkoła oferuje naukę jazdy z gwarancją jakości. Opiera się ona na wsparciu merytorycznym w trakcie całego kursu. Szkoła zapewnia sprawne i czyste samochody oraz zawsze pełne godziny jazd. Co więcej jazdy odbywają się w okolicach egzaminacyjnych. Dzięki temu zapoznasz się z trasami, którymi możesz jechać na egzaminie. 
 

Ośrodek Szkolenia Kierowców MINI

Szkoła zdobyła 2 miejsce w rankingu Dziennika Bałtyckiego. Cechuje się wysoką zdawalnością. Przygotowuje do nowego egzaminu teoretycznego dzięki dużej bazie pytań testowych. 
Wszstkie jazdy w szkole odbywają się na takich samych samochodach jak egzminy w PORD
Sale wykładowe szkoły znajdują się w centrum Gdańska a jazdy odbywają się po trasach egzaminacyjnych. 

Registration complete !

Show

Reset your password

Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Check your e-mail for the confirmation link.

Close