Kielce

Szkoły jazdy Kielce

Szkoły jazdy Kielce – Kielczanin ma niesamowite szczęście, jeśli chce zdawać egzamin na prawo jazdy. Szkół jazdy w Kielcach lub filii  z kursami jest naprawdę dużo. Co więcej, większość z nich cieszy się dobrą renomą i ma wysoką zdawalność. Kielce jako dawne miasto wojewódzkie jest też często wybierane przez osoby z pobliskich miasteczek. To tu mieszkańcy świętokrzyskiego uczą się jeździć swoim pierwszym pojazdem. Bardzo często wynik pozytywny jest przyznawany już za pierwszym razem!

Kursy prawa jazdy Kielce

Decyzja o zrobieniu „prawka” rozpoczyna się od wyboru szkoły.  Dlatego warto popytać o opinię znajomych i prześledzić rozmaite fora internetowe. Przepatrzeć rankingi oraz strony internetowe lub fanpage poszczególnych szkół. Może to być czasochłonne, ale mimo wszystko jest to bardzo komfortowa sytuacja, że obecnie mamy tak wiele materiałów pod ręką. Postanowiliśmy nieco ułatwić ten proces decyzyjny i skupiliśmy w jednym miejscu rankingi szkół oraz opinie o nich. Gorąco zachęcamy do zostawiania swoich opinii kursów prawa jazdy i przyznawania gwiazdek dobrym szkołom jazdy.

Wiemy jak ważni są instruktorzy i chętnie dowiemy się, których polecacie. Jaką flotą dysponuje szkoła jazdy, jaka jest cena kursu na prawo jazdy. Fajnie też dowiedzieć się najważniejszego – czy zdawalność egzaminów na prawko jest wysoka?

Obecnie przeglądasz szkoły jazdy w Kielcach. Jeśli szukasz szkół z innych miast wybierz miasto z poniższego menu.

Szkoły jazdy Kielce

Szkoły jazdy Kielce – oferta

Oferta szkół prawa jazdy w Kielcach jest wyjątkowo atrakcyjna. Jest co oceniać, o czym pisać i co polecać. Z naszych badań wynika, że obecnie ceny za kurs rozpoczynają się od 1500 zł za kat. B, ale bardzo często są promocje, których zadaniem jest ściągnięcie jak największej liczby kursantów. Najwięcej promocji jest jesienią, kiedy zaczyna się rok akademicki i studenci rozpoczynają semestr zimowy.

Warto się porozglądać i porównać oferty! Większość szkół oferuje Toyotę Yaris – auto na egzaminach w 2019 roku w Kielcach. Szukasz kursu standardowego czy weekendowego? Poznaj nasz ranking szkół dla kierowców w Kielcach.

Szkoła jazdy – Squll

Podstawowe informacje o szkole Squll
Cena kursy kategorii B 1700 zł
Cena jazdy doszkalającej 60 zł
Kategorie prawa jazdy B
Model samochodu Toyoty Yaris III
Kursy weekendowe Tak
Adres ul. Planty 16A/207, Kielce
Strona internetowa Przejdź do strony

„My uczymy jeździć, a nie prowadzić” to motto opisujące Szkołę Jazdy Squll. Czy to motto odzwierciedla autentyczny stan rzeczy? Poniższe opinie mówią same za siebie. Szkoła oferuje dwa rodzaje kursów: popołudniowe oraz weekednowe. Do wyboru. W cenie kursu kawa, herbata i coś słodkiego w trakcie wykładów. Szkoła może pochwalić się wysoką zdawalnością.

Szkoły jazdy Kielce – Squll – opinie

Słowa Gabrysi oddają kwintesencję szkoły: „Profesjonalne podejście,świetna atmosfera podczas kursu jak i jazd , super instruktorzy.” Paweł popiera jej zdanie: „W szczególności polecam Instruktora Pana Mariusza”. Sandra z kolei chwali innego instruktora: „Instruktor Grzesiek ma super podejście i bardzo dobrze uczy! „. Mamy zatem pewność, że szkoła ma dobrych instruktorów.

Squll – najlepsza szkoła na świecie!

„Najlepsza szkoła na świecie” padało wiele takich zdań na forach oceniających szkoły prawa jazdy. O ile nie są to ustawione komentarze, jesteśmy w stanie uwierzyć w taką opinię. Co jeszcze wyróżnia szkołę Squll spośród innych kieleckich placówek? Okazuje się, że egzamin wewnętrzny, jaki organizuje swoim kursantom. Jakub jest tym faktem zachwycony: „Instruktorzy przyjaźni i wymagający zarazem. Atmosfera przyjazna, koleżeńska. Dużym plusem jest egzamin praktyczny wewnętrzny, który przygotowuje nas na to, z czym spotkamy się w MORDzie.”

Szkoła jazdy – Szczepanek

Podstawowe informacje o szkole Szczepanek
Cena kursy kategorii B 1700 zł
Cena jazdy doszkalającej 60 zł
Kategorie prawa jazdy B
Model samochodu Toyoty Yaris III
Kursy weekendowe TAK
Adres ul. Karczówkowska 5A/202, Kielce
Strona internetowa Przejdź do strony

Atutem Szkoły Jazdy Szczepanek jest niezaprzeczalnie możliwość odbycia kursu w języku angielskim. Brawa za otwieranie się na nowego klienta. Dodatkowo wybierając kurs w tej szkole kursant otrzymuje rabat na badania lekarskie. A dla osób zabieganych, które nie mają czasu na wykłady istnieje możliwość nauki teorii w domu.

Szkoła jazdy Szczepanek – opinie

Instruktorzy to potencjał szkoły Szczepanek. Na forach mają bardzo dobre opinie. Dla przykładu opinia Kacpra: „Instruktor w pełni wykwalifikowany, z doświadczeniem a także świetnym podejściem do kursanta, pokaże jak wyeliminować błędy, a jednocześnie ma ogromne rezerwy cierpliwości.” Michał jest jeszcze bardziej wylewny, jeśli chodzi o opinię: „Fantastyczna szkoła jazdy, kurs na bardzo wysokim poziomie w bardzo miłej atmosferze. Egzamin po kursie to pestka!”

Szkoła jazdy Szczepanek – kolejna najlepsza szkoła jazdy w Kielcach?

Ilona personalnie chwali jednego z instruktorów: „Najlepsza szkoła jazdy w Kielcach. Zaangażowanie, profesjonalizm oraz praca, jaką wkłada instruktor Marcin jest na najwyzszym poziomie.” Szkoła jest dumna ze swoich  kursantów i na swojej stronie na FB umieszcza zdjęcia formularzy ze zdanym egzaminem wraz z gratulacjami dla szczęśliwych kierowców. Miłe gesty oraz znak, że szkoła jazdy Szczepanek może pochwalić się dość wysoką zdawalnością.

Szkoła jazdy Kielce – KORONA

Podstawowe informacje o szkole Korona
Cena kursy kategorii B od 1500 zł
Cena jazdy doszkalającej 50 zł
Kategorie prawa jazdy A, A1, A2, AM, B, B1
Model samochodu Toyoty Yaris III
Kursy weekendowe Brak w ofercie
Adres ul. Paderewskiego 40, Kielce
Strona internetowa Przejdź do strony

Szkoła Jazdy Korona MM działa w Kielcach o 2010 roku. Właścicielem i założycielem jest mgr Michał Misztal. Doświadczony instruktor nauki jazdy kat A, A1, A2, AM, B1, B. Mocne strony szkoły? Indywidualne podejście do każdego kursanta oraz kadra.

Szkoła jazdy Korona – opinie

Znów ciężko doszukać się tych negatywnych. Na forum opinii jest niewiele, a jeśli już są to pozytywne. Aleks: „Bardzo polecam, teoria za 1 razem 74/74, praktyka za 1 razem. Świetne podejście do kursanta, zero stresu, za to sama przyjemność z uczestniczenia w kursie. Miła atmosfera od samego wejścia do biura, kończąc na ostatniej godzinie jazdy”. Mamy nadzieję, że te wszystkie rekomendacje i polecenia od szczęśliwych kursantów są prawdziwe i nikt nie skasował negatywnych.

Szkoła jazdy – Andrzej Chudy

Podstawowe informacje o szkole Andrzej Chudy
Cena kursy kategorii B 1500 zł
Cena jazdy doszkalającej brak danych
Kategorie prawa jazdy A, A1, A2, AM, B, C, D, CE
Model samochodu Toyoty Yaris III
Kursy weekendowe Brak w ofercie
Adres ul. Żytnia 20/1, Kielce
Strona internetowa Przejdź do strony

Szkoła Jazdy Andrzej Chudy szkoli kursantów od 1989 roku. Dużym atutem szkoły jest symulator do szkolenia kierowców w warunkach specjalnych.
Symulator umożliwia również jazdę w ruchu lewostronnym. Bogata oferta kategorii prawa jazdy.

Szkoła jazdy Andrzej Chudy – jacy instruktorzy?

W szkole jazdy Andrzej Chudy instruktorzy posiadają trzy główne cechy: są wykwalifikowani, wymagający ale i sympatyczni.  Nic dziwnego, że kursanci polecają ich z imienia i nazwiska na publicznych forach. Karolina: „Polecam instruktora Wojciecha Galiszewskiego. Lata doswiadczenia, jest cierpliwy wszystko tłumaczy spokojnie zrozumiale,super podejście do kursanta. W efekcie egzamin zdany za pierwszym razem.” Konrad: „Polecam szkołe jak i instruktora pana Tomka Szemraja”. To nie koniec pochlebnych opinii na temat kadry. Sylwia opowiada o swoim doświadczeniu ze szkołą Andrzeja Chudego: „Bez wątpienia najlepsza Szkoła Jazdy w Kielcach. Wszystkie formalności załatwia się bardzo sprawnie, jako osoba z dosyć napiętym grafikiem bez problemu odbyłam zarówno zajęcia teoretyczne jak i jazdy – instruktor zawsze znalazł dla mnie czas wtedy, kiedy mogłam jeździć – a mowa o panu Tomku Szemraju – opanowany (mimo, że nie ma ze mną lekko ;D) kompetentny, profesjonalny, aczkolwiek z poczuciem humoru 🙂 przede wszystkim chce nauczyć, a nie tylko odbębnić godziny. Zdałam za pierwszym razem – polecam bardzo.”

Szkoła Andrzej Chudy – szowinistyczne żarty?

Poniżej opinia jednej z kursantek, która jest share’owana przez kilku innych forumowiczów. Dlaczego? Bo w pełni się z nią zgadzają. „Polecam szkołę ANDRZEJ CHUDY – długoletnie doświadczenie pana Andrzeja procentuje. Ma ciężki charakter i szowinistyczne podejście, ale jest to raczej dziwne poczucie humoru, a nie lekceważenie kobiet. Polecam go dziewczynom które nie mają kompleksów na tym punkcie. W swojej szkole ma chyba z 24 instruktorów więc jest w czym wybierać. ” Tomek: „U Andrzeja Chudego  A kategorie wyrabiałem i wspaniale to wspominam.
Wykłady Pana Andrzeja sa rewelacyjne i fakt, że niektóre dziewczyny się obruszają. Ale w końcu życie trzeba na luzie przyjmować  :)”.  Nawet kobiece (anonimowe) opinie są pochlebne: „(…) uważam tą szkołę za najlepszą w Kielcach pod wszystkimi względami. Miła obsługa w biurze, lokalizacja w dosyć dobrym i dostępnym miejscu (mi osobiście pasuje. Instruktorzy też niczego sobie, najlepsi w Kielcach. Pan Andrzej nie zatrudnia byle kogo. A sam Andrzej Chudy to dosyć spoko facet, poza tym,  że ma dziwne poczucie humoru (sama tego doświadczyłam). Ale wykłady z nim są fajne można się uśmiać. ”

Szkoła jazdy – Słoneczna

Podstawowe informacje o szkole Słoneczna
Cena kursy kategorii B 1700 zł
Cena jazdy doszkalającej 50 zł
Kategorie prawa jazdy A, A1, A2 i B
Model samochodu Toyoty Yaris III
Kursy weekendowe TAK
Adres ul. Żytnia 8/4b, Kielce
Strona internetowa Przejdź do strony

Szkoła Jazdy Słoneczna oferuje kursy z instruktorem, który posiada uprawnienia egzaminatora. Część praktyczną kursu można przyswoić w cztery dni. W cenie kursu materiały szkoleniowe.  Zajęcia praktyczne dostosowane do kursanta.

Szkoła jazdy – „U Sławka”

Podstawowe informacje o szkole „U Sławka”
Cena kursy kategorii B 1600 zł
Cena jazdy doszkalającej 50 zł
Kategorie prawa jazdy A, B, T, C, D, BE, CE
Model samochodu Toyoty Yaris III
Kursy weekendowe TAK
Adres ul. Poleska 44, Kielce
Strona internetowa Przejdź do strony

Szkoła Jazdy „U Sławka” działa w Kielcach od 1995 roku. Szkoła posiada własne sale wykładowe, symulator oraz własny plac manewrowy. Szkoła posiada oddziały w Jędrzejowie oraz Włoszczowie. W ofercie kompleksowe badania psychologiczne.

Wybierz u Sławka! – szkoła jazdy

Pierwsza opinia, jaka nam się trafiła jeśli chodzi o szkołę jazdy u Sławka była jak najbardziej pozytywna. – – Wybierz „u Sławka” bardzo miły i sympatyczny gość. A najlepiej jak instruktorem Twoim będzie K. Baran – młody chłopak ale cierpliwy i wiele nauczyć może. no a przede wszystkim jest spoko naprawdę. ” Sporo osób z Jędrzejowa decyduje się na szkołę jazdy u Sławka. Nawet ci, którzy nie zdali egzaminu za pierwszym razem przyznają, że to nie wina intruktora, ale ich. „Na egzaminie jeździłem po innych trasach i niestety oblałem, ale wina była moja (źle się ustawiłem na światłach) „.

Szkoła jazdy u Sławka – jakie ceny?

Okazuje się nienajgorsze na tle innych. Opinia Sebastiana: „Robiłem kat. A. Pan Gadacz, fajny człowiek, super podejście, kurs tańszy niż w niektórych szkołach. POLECAM!!!” Tomek: „A ja polecam szkole jazdy „U Sławka” ja wlasnie skonczylem u nich kurs na C i zdalem za pierwszym razem :) Instruktor jak najbardziej kompetentny. C+E tez chyba bede robil u nich bo na tandemie latwiej zdac egzamin. Dla mnie tez pomocne bylo to ze pojazd u Sławka byl podobny gabarytami do tego na egzaminie”.

Szkoła jazdy – eLMichta

Podstawowe informacje o szkole eLMichta
Cena kursy kategorii B bd
Cena jazdy doszkalającej bd
Kategorie prawa jazdy AM, A1, A2, A, B
Model samochodu Toyoty Yaris III
Kursy weekendowe Brak w ofercie
Adres ul. Kościuszki 8/Ip, Kielce
Strona internetowa Przejdź do strony

Szkoła Jazdy eLMichta oferuje zintegrowany system. Zajęcia popołudniowe, poranne, wieczorowe. Dodatkowo e-kursy i pierwsza pomoc. Dla każdego kursanta nowoczesne materiały szkoleniowe. Jazdy na trolejach i z talerzem Stewarda.

Szkoła jazdy – Zaława

Podstawowe informacje o szkole Zaława
Cena kursy kategorii B 1500 zł
Cena jazdy doszkalającej 50 zł
Kategorie prawa jazdy AM, A1, A2, A, B
Model samochodu Toyoty Yaris III
Kursy weekendowe Brak w ofercie
Adres ul. Złota 19, Kielce
Strona internetowa Przejdź do strony

Szkoła Jazdy Zaława powstała w 1992 roku z myślą o osobach, które chcą nauczyć się prowadzić pojazdy bezpiecznie i prawidłowo. Szkoła posiada własny plac manewrowy w centrum miasta. Zestaw multimedialny w sali wykładowej.

Szkoła jazdy Kielce – GT

Podstawowe informacje o szkole GT
Cena kursy kategorii B bd
Cena jazdy doszkalającej bd
Kategorie prawa jazdy AM, A1, A2, A, B
Model samochodu Toyoty Yaris III
Kursy weekendowe Brak w ofercie
Adres ul. Sienkiewicza 66, Kielce
Strona internetowa Przejdź do strony

Szkoła Jazdy GT zaprasza na kursy w pięciu kategoriach. Flota szkoły to Toyota Yaris.  Samochód obowiązujący na egzaminach prawa jazdy w Kielcach. W gronie instruktorów trzech panów. Wojciech Sekuła, Waldemar Łapot i Zbigniew Angielski.

Szkoła jazdy – Duszmen-Vega

Podstawowe informacje o szkole Duszmen-Vega
Cena kursy kategorii B bd
Cena jazdy doszkalającej bd
Kategorie prawa jazdy AM, A1, A2, A, B, C
Model samochodu Toyoty Yaris III
Kursy weekendowe Brak w ofercie
Adres ul. Wojska Polskiego 65A/37, Kielce
Strona internetowa Przejdź do strony

Szkoła Jazdy Duszmen-Vega to szkoła jazdy z duszą. Tak brzmi slogan szkoły. A jej mocną stroną są kursy weekendowe. Dodatkowo możliwość odbycia wykładów on-line. Ponadto kursy na kat.A i B dla osób niesłyszących.

Szukasz szkoły jazdy w innym mieście? Sprawdź informacje o szkołach jazdy w Warszawie i Krakowie.

Registration complete !

Show

Reset your password

Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Check your e-mail for the confirmation link.

Close