LUZ Szkoła Jazdy Kraków – Opinie

Szkoła Jazdy LUZ Kraków to jak sama nazwa wskazuje “Bestresowe Szkolenie Kierowców – BSK”. Szkoła istnieje na rynku już od ponad 25 lat. Oferuje kursy praktycznie wszystkich kategorii w kilku lokalizacjach w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem tej szkoły nauki jazdy.

LUZ Kraków – podstawowe informacje

Szkoła Nauki Jazdy LUZ Kraków to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie instruktorów oraz wygodna nauka w kilku lokalizacjach w Krakowie. Szkoła oferuje zajęcia online oraz zajęcia w języku angielskim.

SzkołaLUZ Kraków
AdresUl. Marii Skłodowskiej 8,
31-162 Kraków
KategorieAM, A1, A2, A,B1, B, BE, C, CE, D
SamochodyHyundai i20 i inne
Luz Szkoła Jazdy Kraków - Opinie

Szkoła Jazdy LUZ – Cennik

Poniżej przedstawiamy przykładowe ceny zajęć w szkole jazdy LUZ Kraków. Szkoła oferuje regularne promocje. Warto je sprawdzić zanim podejmiemy decyzję o wyborze kursu.

KategoriaCena
Kategoria A2300 zł
Kategoria B2700 zł
Kategoria B (automat)3000 zł
Kategoria C3200 zł
Kategoria D4200 zł

LUZ Kraków – Opinie o szkole jazdy

LUZ działa na krakowskim rynku już od 25 lat. Dzięki temu znajdziemy o niej całkiem sporo opinii. Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych opinii z for internetowych. Na naszej stronie mogą Państwo również dodać własną opinię o szkole LUZ.

Pragnę przekazać stokrotne podziękowania mojemu instruktorowi – Panu Januszowi Piechowi; za profesjonalne i fachowe przygotowanie do egzaminu praktycznego. Za pomocne wskazówki i rysunki, które pozwoliły mi zrozumieć prawidłowy przejazd przez ronda i skrzyżowania oraz umożliwiły opanowanie parkowania.

Stanisław

Zdałam za pierwszym razem obydwie części egzaminu na prawo jazdy. Swój sukces osiągnełam dzięki wyjątkowym instruktorom LUZu: Panowi Piotrkowi, Januszowi I i II. Dziękuję im za ich wytrzymałość, cierpliwość i miłość do swojej pracy.

Daria

Moja opinia ograniczy się jedynie do oceny zajęć praktycznych (jazd szkoleniowych – doszkalających, po zakończeniu kursu podstawowego), gdyż szkolenie rozpoczęłam w innym ośrodku i tam zaliczałam zajęcia teoretycznie. Jeśli chodzi o jazdy praktyczne, jestem z nich bardzo zadowolona, instruktorzy, z którymi jeździłam uczą bardzo dobrze, dokładnie i zwracają uwagę na wszelkie szczegóły i kryteria egzaminacyjne, ponadto przygotowują do jazdy “poegzaminacyjnej”, już w normalnych warunkach.

Maria

Kursy na prawo jazdy w Krakowie

Jak już wspomnieliśmy szkoła jazdy LUZ oferuje zajęcia w kilku miejsach w Krakowie. Poniżej przedstawiamy konkretne adresy oddziałów szkoły. W tych miejsach można zapisywać się na kursy. Co więcej szkoła dysponuje swoimi placami manewrowymi. Także badania lekarskie niezbędne do egzaminu można również zrobić w szkole.

Szkoła Jazdy LUZ – oddziały

 • Ul. Marii Skłodowskiej 8 – telefon 12 423 22 60
 • Ul. Kawiory 22 – telefon 12 632 22 60
 • Ul. Powstańców 66 – własny plac manewrowy

Sprawdź też recenzje szkoły STACH i szkoły Codex w Krakowie.

LUZ Szkoła Jazdy

Name: LUZ Szkoła Nauki Jazdy

Description: Szkoła Nauki Jazdy LUZ w Krakowie oferuje zajęcia w kilku dogodnych lokalizacjach. Prowadzi kursy praktycznie we wszystkich kategoriach. Szkoli także instruktorów. Szkoła posiada własny plac manewrowy oraz przeprowadza niezbędne badania lekarskie.

Opis szkoły

Krakowska szkoła nauki jazdy LUZ ma kilka lokalizacji w Krakowie. Wszystkie znajdują się w okolicach centrum miasta. Szkoła posiada także własny plac manewrowy oraz prowadzi wewnętrznie badania lekarskie. Szkoła oferuje kursy nauki jazdy we wszystkich kategoriach. Kształci także instruktorów nauki jazdy. LUZ Kraków istnieje na rynku już od ponad 25 lat. 

Jest to jedna z największych i najbardziej popularnych szkół w Krakowie. Warto zwrócić uwagę na tą szkołę szukając kursy na prawo jazdy. 

Pros

 • Kilka lokalizacji
 • Własny plac manewrowy
 • Własne badania lekarskie 
 • 25 lat doświadczenia 

Cons

 • Ceny 
 • Zajęcia tylko w Krakowie 
 • Kursy kategorii B
 • Jazdy doszkalające
 • Kategoria prawa jazdy
 • Samochody
 • Kursy weekendowe
Overall
4.3
User Review
4 (1 vote)
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Registration complete !

Show

Reset your password

Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Check your e-mail for the confirmation link.

Close