Szkoły Jazdy Radom – Oferta szkół dla przyszłych kierowców w Radomiu jest zadowalająca. Ośrodki zachęcają cenami i przystępnością zrealizowania kursu. Zarówno części teoretycznej, ale przede wszystkim części praktycznej. Szkoły prawa jazdy w Radomiu dbają o dobre samochody. Dostosowane do tych na egzaminie.

Wybór kategorii prawa jazdy jest szeroki. Każdy może znaleźć dla siebie interesujący go kurs.

W naszym rankingu braliśmy pod uwagę: cenę za kurs oraz lekcje doszkalające. Nie bez znaczenia są także kursy weekendowe.

Cały ranking szkół na prawo jazdy w Radomiu – poniżej.

szkoły jazdy Radom

Szkoła Jazdy NAVIGATOR

“NAWIGATOR” wyróżnia się skutecznym podejściem do kursantów. Każdy przyszły kierowca w Szkole Jazdy NAWIGATOR ma gwarancję profesjonalnego szkolenia. Dodatkowo otrzyma w cenie:
  • materiały szkoleniowe
  • egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny
  • jazdę w alkogoglach.
Atutem szkoły jazdy NAWIGATOR z Radomia jest płatność w ratach. Dla zabieganych dobrym rozwiązaniem będą kursy weekendowe i przyspieszone. A komfort i dobre warunki nauki zapewniają nowe modele samochodów.

Szkoła jazdy - OSK DRIVER

Ośrodek Szkolenia Kierowców “DRIVER” istnieje na rynku od ponad 18 lat. Przez te lata ośrodek wyszkolił tysiące kierowców. W szkole liczy się satysfakcja każdego kursanta. Atutami jest wykwalifikowana kadra instruktorów, sala wykładowa wyposażona w pomoce naukowe i dydaktyczne. Profesjonalny plac manewrowy

Szkoła jazdy - EL-TRANS

Chcesz nie tylko zdać “prawko”, ale czuć się pewnie za “kółkiem”? Szkoła jazdy EL-TRANS ma ofertę dla Ciebie. Nauczą Cię, jak dostosować styl jazdy do nietypowych sytuacji drogowych oraz warunków pogodowych. Pięć lokalizacji Radom, Starachowice, Iłża, Opoczno i Orońsko. Opinie: “Najlepsza szkoła jazdy w Radomiu. Cierpliwi instruktorzy, którzy odpowiadali na wszystkie moje pytania. Egzamin zdałam za pierwszym razem”.

Szkoła jazdy - Auto-Gran

Szkoła Jazdy Auto-Gran może pochwalić się wysokim współczynnikiem zdawalności za pierwszym podejściem. Badania lekarskie zrobisz na miejscu, w szkole. W ofercie szkoły kurs ekspresowy. Trwa tylko 30 dni. W cenie kursu na kategorię B jest 30 godzin teorii i 30 godzin praktyki.

Szkoła jazdy - Bogatek

W ofercie Szkoły Jazdy Bogatek są kursy dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo w szkole możesz zrobić wiele dodatkowych kursów. Na przykład na instruktora lub na wózek widłowy. Kursy na kat. B rozpoczynają się średnio co 3-4 tygodnie. Dostępne są samochody w automacie.

Szkoła jazdy - AR

Ośrodek Szkolenia Kierowców Automobilklubu Radomskiego to tradycja i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla kandydatów na przyszłych kierowców oraz niepowtarzalna atmosfera w czasie nauki. Tak czytamy na stronie Ośrodka.

W trakcie praktycznych zajęć dla instruktorów OSK AR istotna jest nauka właściwej techniki jazdy oraz prawidłowe reakcje sytuacjach drogowych.

Szkoła jazdy - Marian K

Ośrodek Szkolenia Kierowców Marian K. oferuje na kursie pojazdy, które obowiązują na egzaminie państwowym w Radomiu.

Materiały szkoleniowe w cenie kursu. A cena kursu to 1300 zł. Szkoła oferuje dogodne formy płatności. A dla kursantów zniżki na jazdy doszkalające.

Szkoła jazdy - L-MOT

Ośrodek Szkolenia Kierowców L-MOT od lat prowadzi w rankingach zdawalności Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu.

Obecnie w ofercie są kursy na kategorię B. Na kurs można zgłosić się na trzy miesiące przed osiągnięciem 18 roku życia.  W cenie kursu każdy kursant otrzymuje materiały szkoleniowe.

OSK L-MOT współpracuje z Polskim Związkiem Motorowym Travel w Warszawie w zakresie turystyki motorowej.

Szkoła jazdy - Wytwórnia Talentów

Szkoła Nauki Jazdy “Wytwórnia Talentów” zwraca uwagę swoją nazwą. 

Cena za kurs kategorii B jest bardzo przystępna. 1250 zł to jedna z najtańszych ofert w Radomiu.

Opinia Arlety: “Udało się! 🙂 oba egzaminy za 1 razem. Polecam Wytwórnie Talentów, a jako instruktora p. Alberta-najlepszy, opanowany. Jeździ się w miłej atmosferze. Bardzo dobrze wszystko tłumaczone, pokazane. Polecam i dziękuję! :)”

Szkoła jazdy - L-Efekt

Ośrodek Szkolenia Kierowców L-EFEKT ma obecnie promocję dla kursantów. Przy wyborze dwóch kategorii na prawo jazdy, kursant otrzymuje od OSK L-EFEKT opłacony państwowy egzamin teoretyczny. Czy to dobra motywacja?

OSK L-EFEKT oferuje również kurs przyspieszony, który trwa trzy tygodnie. Do wersja dla zabieganych lub dla Polaków mieszkających zagranicą. Można zrobić kursów podczas urlopu w Polsce.

Wszystkim zainteresowanym odbyciem kursu na prawo jazdy, OSK L-EFEKT oferuje bezpłatną lekcję próbną. 

Przeglądasz szkoły jazdy Radom. Szukasz szkoły nauki jazdy w innym mieście? Sprawdź kursy w Warszawie i Łodzi

Registration complete !

Show

Reset your password

Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Check your e-mail for the confirmation link.

Close