Szkoły jazdy Rzeszów. Stajesz przed wyborem szkoły nauki jazdy w Rzeszowie? Zanim podejmiesz decyzję, poznaj nasze zestawienie szkół dla przyszłych kierowców. Weź pod uwagę cenę, profesjonalizm instruktorów, typ kursu oraz model samochodu.

W Rzeszowie możesz zrobić kurs na prawo jazdy od 1300 zł. Normą są modele samochodów, które obowiązują na egzaminach, czyli Hyundai i20. Jeśli jesteś nastawiony na kursy weekendowe nie jest ich dużo w stolicy Podkarpacia.

Podstawowe informacje o najlepszych szkołach na prawo jazdy w Rzeszowie – poniżej.

szkoły jazdy rzeszów

Szkoła jazdy - OSK Auto Turbo

W ofercie kursów OSK Auto Turbo znajdziesz m.in. jazdę po placu WORD, szkolenie z EKO drivingu. Kursanci otrzymują także materiały dydaktyczne z pełną bazą pytań egzaminacyjnych.

Egzamin państwowy można zdawać autem, którym jeździło się na kursie. Brzmi bardzo dobrze, prawda? Jest to komfortowa opcja. Bo zdajesz egzamin, odpalając i prowadząc samochód, który znasz.

Szkoła ma dobre opinie. Ewelina Czudec wśród plusów szkoły wymienia m.in.: atrakcyjną cenę, dobry stan pojazdów, punktualność instruktorów.

Szkoła jazdy - OSK Nitro

Wykłady z teorii w OSK Nitro odbywają się w dwóch lokalizacjach. W Rzeszowie i Głogowie Małopolskim.

“Dzięki nauce jazdy z OSK NITRO nie tylko zdasz prawo jazdy za pierwszym podejściem, ale będziesz też dobrym kierowcą”. Czytamy na stronie szkoły.

OSK Nitro oferuje kursy prawa jazdy aż w 9 kategoriach.

Szkoła jazdy - ABC Prawo Jazdy

Na stronie OSK ABC Prawo Jazdy każdy może znaleźć przydatne testy oraz sprawdzić status profilu PKK. Szkoła posiada własny plac manewrowy.

Kursy na prawo jazdy w pięciu kategoriach. Dobra cena z możliwością płatności ratalnych.

Szkoły jazdy Rzeszów - OSK AutoLekcja

OSK Autolekcja posiada 10 lat doświadczenia. Ośrodek znajduje się 200 metrów od WORD w Rzeszowie, czyli w bezpośredniej bliskości tras egzaminacyjnych.

Mocną stroną szkoły jest plac manewrowy. Oświetlony, asfaltowy. Jazdy po placu WORD. Dla kursantów także internetowe kursy teoretyczne (e-learning).

W ofercie kilka kursów do wyboru. Standardowy, internetowy (nauka teorii w domu, praktyka z instruktorem), ekspresowy (teoria w 15 dni).

Szkoła jazdy - OSK Champion

Ośrodek Szkolenia Kierowców “Champion” jest prowadzony od 2011 roku. Skupia doświadczonych instruktorów.

Kursy odbywają się na samochodach Hyundai i20. Czyli tych obowiązujących na egzaminie państwowym w Rzeszowie.

Opinie. Joanna P. pisze: “Zdecydowanie polecam! Bardzo dobre podejście do kursanta. Wszystkie trasy egzaminacyjne objechane kilkakrotnie !  Przyjemnie spędzony czas z kompetentnymi i miłymi instruktorami!”

Szkoła jazdy - OSK Motor

Ośrodek Szkolenia Kierowców “MOTOR” oferuje kursy nauki jazdy na kat.: A1, A2, A, B i B+E. Kursanci umiejętności praktyczne zdobywają, prowadząc  Hyundai i20, które używane są podczas egzaminu państwowego.

Cena za kurs podstawowy kat. B to 30 godzin lekcyjnych teorii i 30 godzin zegarowych praktyki. Cena  1499 zł. Kurs ekspresowy to koszt 1699 zł. Trwa on trzy tygodnie.

Płatność ratalna bez odsetek.

Szkoła jazdy - OSK Lider

Ośrodek Szkolenia Kierowców “Lider” to przede wszystkim doświadczenie. Są na rynku od ponad 20 lat. Jak piszą o sobie, są wymagający. Prawo jazdy bez wysiłku – nie u nich.

Jazdy próbne na placu egzaminacyjnym WORD Rzeszów w cenie kursu. Szkolenie z ECOdrivingu. Podczas kursu szlifowanie płynności jazdy przy pomocy talerza Stewarta. Aby uświadomić przyszłych kierowców, jak alkohol zmienia percepcję na kursie okazja poprowadzenia pojazdu w alkogoglach.

Szkoła jazdy - OSK Skręt

Szkoła nauki jazdy “Skręt” może pochwalić się dwoma opcjami, które wyróżnia ją na tle konkurencji. Autorski program szkolenia oraz własna aplikacja do rozwiązywania testów. W ramach kursu można odbyć także dodatkowe szkolenia. Na przykład z jazdy na autostradzie. To bardzo przydatne szkolenie. Polecamy każdemu. Po otrzymaniu prawa jazdy nie boimy się bowiem jechać powyżej dozwolonych w mieście 70 km. W ofercie jest też jazda sportowa oraz jazda na placu egzaminacyjnym WORD.

Szkoła jazdy - AUTOCROSS Nauka Jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTOCROSS szkoli od 25 lat. Jako jedyni oferują zdawanie egzaminu wewnętrznego  na placu manewrowym w WORD Rzeszów. Ich flota to 11 pojazdów szkoleniowych.

Plac manewrowy i sale szkoleniowe w jednym miejscu. W ofercie szkoły kursy prawa jazdy w języku angielsku.

Wśród opinii znalazły się tylko dwie negatywne, pozostałe są bardzo dobre.

Karolina Szobak napisała tak: “Teoria i praktyka za pierwszym razem, świetna szkoła, szczególne podziękowania dla p. Basi i p. Tomka, bo nauczyli osobę, która nigdy wcześniej nie siedziała za ‘kółkiem'”.

Szkoła jazdy - OSK Drogowskaz

W OSK “Drogowskaz” jest możliwość odbycia zajęć teoretycznych przez Internet (E – learning). Szkoła cieszy się dobrą opinią wśród kursantów oraz wysoką zdawalnością. W szkole pracuje czterech instruktorów.

Dla kursantów bogaty zestaw materiałów dydaktycznych. Między innymi: podręcznik z pytaniami, kodeks drogowy, instrukcję obsługi Hyundai i20, poradnik kursanta.

Szkolenia w pięciu kategoriach. Możliwość jazdy pojazdem szkoleniowym po placu egzaminacyjnym WORD.

Przeglądasz szkoły jazdy Rzeszów. Szukasz kursów prawa jazdy w innym mieście? Sprawdź informacje o szkołach jazdy w Krakowie i Katowicach.

Registration complete !

Show

Reset your password

Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Check your e-mail for the confirmation link.

Close